Archive for the ‘Areály v ČR’ Category

Škola smyku JIHLAVA

Pátek, Září 30th, 2011

Škola smyku

Škola smyku Jihlava

Speciální školení Škola smyku Jihlava, které by bylo zaměřeno na výuku ovládání vozidel v krizových situacích, ze kterých pramení obrovské procento vážných dopravních nehod, by bylo vynikajícím prostředkem ke zvýšení bezpečnosti na našich, bohužel v současné době velmi nebezpečných, silnicích. Tato skvělá příležitost, díky které máte možnost udělat ve velmi krátkém čase obrovské pokroky ve svých řidičských schopnostech, skvěle funguje již v několika českých městech včetně Jihlavy, kde byla škola smyku poprvé otevřena v roce 2011.

>>> Objednat kurz smyku Jihlava v zážitkové agnetuře ESENNCE.CZ <<<

Průběh kurzu

Během výcviku si vyzkoušíte hned několik krizových situací, které vás mohou při řízení relativně snadno potkat. Patří sem samozřejmě několik druhů smyků na různých profilech vozovky, nácvik výhybného manévru a mnoho dalšího. Velkou výhodou kurzu je zejména přítomnost profesionálních instruktorů, kteří vám jsou schopni efektivně předat všechny své letité zkušenosti.

Polygon Jihlava je vybaven několika druhy povrchů pro nácvik bezpečné jízdy. Účastníci si tak vyzkouší jízdu v různých podmínkách, naučí se zvládat nejrůznější druhy smyku. Po celou dobu kurzu bude účastník ve spojení s instruktorem vysílačkou.

Trvání kurzu:

4 hodiny – 1 hodina teorie a 3 hodiny praxe

Termíny kurzu:

celoročně, ve všední dny, termíny jsou vypisovány na každý měsíc

 

 

 

 

Škola smyku OSTRAVA

Pátek, Září 30th, 2011

Škola smyku

Škola smyku Ostrava

Kurz Škola smyku Libros Ostrava probíhá ve speciálním cvičišti v Ostravě. Je vhodný pro všechny řidiče, jak začátečníky, tak profesionály. 

Cítíte, že máte v řízení vozu značné rezervy? Chcete je co nejrychleji a nejefektivněji odstranit a získat cit pro řízení, díky kterému se můžete v budoucnu vyhnout nejednomu velkému problému? Navštivte některý ze speciálních kurzů nesoucích název Škola smyku, které jsou zaměřeny na výuku řízení vozidel za extrémních situací. Během jednoho jediného dne uděláte pod dohledem profesionálních instruktorů takové pokroky, které by vám v provozu zabrali i několik let.

Zejména v dnešní době je pohyb v silničním provozu velmi rizikovou záležitostí. Spolu se zvyšující se rychlostí provozu strmě stoupá také počet dopravních nehod, které pramení z nedostatečných zkušeností řidičů.

Škola smyku PŘÍBRAM

Pátek, Září 30th, 2011

Škola smyku Příbram

Škola smyku Příbram

Jedinečný zážitek Škola smyku Příbram vám umožní bezpečně poznat chování automobilu také v situacích, ve kterých se sice mnoho z nás moc často neocitne, ale o to složitější je pak jejich úspěšné zvládnutí bez újmy na zdraví či majetku. Řeč je samozřejmě o nejrůznějších smycích a jiných krizových situacích, které stojí za velkým procentem vážných dopravních nehod.

Nečekejte, až se i vy dostanete do situace, kdy budete muset správně a rychle jednat, abyste uchránili svoje zdraví, popř. svůj majetek, ale využijte jedinečné nabídky – zážitku Škola smyku Příbram a zdokonalte se v řízení vozu dřív, než bude pozdě!

Teorie a praxe školy smyku

Zážitek Škola smyku Příbram je rozdělen do dvou částí. Jako první absolvujete teoretickou výuku, jejíž náplní bude přednáška o řízení vozidla, zásadách bezpečné jízdy, fyzikálních zákonech, které na vozidlo v extrémních situacích působí a spoustě dalších užitečných rad. Po teoretickém výcviku bude následovat čtyřhodinová praktická zkouška všech nově získaných poznatků. Mimo jiné si během těchto čtyř hodin vyzkoušíte různé druhy smyků na speciálních kluzných plochách, procvičíte si chování vozidla v různě ztížených podmínkách, naučíte se správné technice výhybného manévru, ideálnímu razantnímu brzdění a mnoho dalšího. Po celou dobu zážitku se vám budou poctivě věnovat speciálně proškolení profesionální instruktoři, díky kterým během jednoho jediného dne uděláte obrovský pokrok ve svých dovednostech.

Škola smyku v Příbrami obrazem

Kluzná plocha na polygonu školy smyku Příbram Praktická část kurzu škola smyku Příbram Nácvik brzdné dráhy ve škole smyku Příbram

Zážitek Škola smyku Příbram se odehrává na speciálně upraveném cvičišti vybaveném všemi potřebnými prvky pro dokonalou simulaci všech extrémních vlivů, které mohou značně ovlivnit řízení. Tento areál se nachází nedaleko Příbrami, a sice v prostorách letiště v obci Dlouhá Lhota.

Zážitek Škola smyku Příbram je přímo ideálním prostředkem k tomu, jak se během jednoho dne zlepšit v řízení vozidla tak, jak by vám to v normálním provoze zabralo možná i několik let.

Škola smyku VYSOKÉ MÝTO

Pátek, Září 30th, 2011

Polygon školy smyku Vysoké Mýto

Škola smyku VYSOKÉ MÝTO

Krizové situace, které mohou při řízení vozidla nastat, mají bohužel jednu obrovskou nevýhodu – mnozí z nás se s nimi poprvé setkají v běžném provoze a takříkajíc naostro, bez předchozího tréninku, který by nám pomohl zažít si správné chování, které je v dané situaci tím nejlepším možným východiskem.

Pokud se chcete vyhnout podobné situaci a chcete mít jistotu, že pokud vás něco podobného na cestách potká, tak budete dobře připraveni a schopni správně zareagovat, využijte nabídky jedinečných zážitků, které jsou zaměřeny na výuku bezpečného řešení nejrůznějších extrémních situací, do kterých se může váš vůz dostat. Jedním z těchto jedinečných zážitků je kupříkladu zážitek Škola smyku Vysoké Mýto.

Teorie školy smyku

Součástí zážitku Škola smyku Vysoké Mýto je jednak důkladná teoretická příprava, která zahrnuje poučení o základech ovládání vozidel, o zásadách bezpečné jízdy, lehkou výpravu do světa fyziky a spoustu dalších zajímavých informací. Po teoretické části přichází na řadu hlavní tahák dne, a sice čtyři hodiny trvající praktický výcvik na speciálně vybudovaném cvičišti v areálu moderního autodromu ve Vysokém Mýtě. Zde si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet smyky předních i zadních kol, smyky v zatáčce, při jízdě z kopce, krizové brzdění, výhybný manévr, slalom mezi kužely a mnoho dalšího.

Škola smyku Vysoké Mýto Velice oblíbený úsek školy smyku Vysoké Mýto Kluzná plocha na polygonu školy smyku Vysoké Mýto Škola smyku Vysoké Mýto

Samozřejmostí je asistence profesionálních instruktorů po celou dobu zážitku, a to jak při teoretické, tak při praktické části výcviku. Instruktoři vám tak budou schopni předat své letité zkušenosti, které vám pomohou stát se lepšími řidiči.

Škola smyku jako dárek

Škola smyku Vysoké Mýto je atraktivním dárkem pro všechny vášnivé řidiče, který zároveň splňuje také prospěšnou stránku věci. Díky zkušenostem, které každý účastník tohoto jedinečného kurzu získá, se může v budoucnosti vyhnout obrovským problémům a ochránit tak své zdraví nebo majetek.

Škola smyku MOST

Pátek, Září 30th, 2011

Škola smyku MOST

Nácvik zvládání smyku ve škole smyku Most

Co vás tu čeká a nač se můžete těšit se dočtete právě v tomto článku Škola smyku Most. Kurz si zde můžete rovnou objednat, nebo jej někomu věnovat.

Moderní areál školy smyku

Navštivte nejmodernější areál určený pro výuku ovládání vozu za krizových situací v ČR. Objevte limity vašeho vozu a naučte se jej ovládat i v situacích, kdy všechno závisí pouze na vaší šikovnosti a zkušenostech. Vyzkoušejte zážitek Škola smyku Most a zažijte zajímavý den, při kterém se zároveň dozvíte mnoho tipů, které vám jednou možná zachrání život.

 

Škola smyku jako zážitek

Jedinečný zážitek Škola smyku Most probíhá v moderním areálu, který byl speciálně vybudován přímo pro výcvik ovládání vozu v extrémních situacích. Součástí areálu je několik speciálních kluzných ploch, na kterých si vyzkoušíte smyky předních i zadních kol, a to jak při jízdě rovně, tak také v zatáčce a dokonce i při jízdě z kopce. Kromě ovládání vozu při smyku se naučíte také výhybný manévr, zdokonalíte se v krizovém brzdění a vyzkoušíte si také slalom. Po celou dobu výcviku se budete moci spolehnout na rady profesionálních instruktorů, kteří s vámi budou v kontaktu pomocí vysílaček. Celková doba praktického výcviku je čtyři hodiny. Během této doby budete mít dostatek času na dokonalé procvičení všech zmíněných součástí výcviku.

Jak vypadá škola smyku

Mapa polygonu školy smyku Most Kluzná ploch na polygonu škola smyku Most Jeden z účastníků školy smyku v praxi Škola smyku není zábava

Před samotnou praktickou částí, která byla popsána v předchozím odstavci, proběhne ještě další ze součástí zážitku Škola smyku Most, a sice teoretická výuka, při které vám budou objasněny všechny záležitosti, týkající se ovládání vozu, fyzikálních zásad, pravidel bezpečné jízdy a velké spoustě dalších zajímavých věcí, které vám pomohou ve snaze stát se lepším řidičem.

Zážitek Škola smyku Most nabízí den strávený v atraktivním prostředí, nabitý novými, zajímavými zkušenostmi, kterých možná jednou využijete v opravdovém provozu a poté budete velmi děkovat tomu, že jste se zážitku Škola smyku Most účastnili.