Archive for the ‘Zajímavosti’ Category

Škola bezpečné jízdy

Čtvrtek, Únor 7th, 2013

Škola bezpečné jízdy

Bezpečnosti na silnicích není nikdy dost. Přispět k ní můžete i vy, absolvováním kurzu ve škole smyku, která je otevřena na několika místech České republiky. Nezáleží vůbec na tom, jste-li začátečník nebo zkušený řidič. Kurz je do stejné míry adrenalinovým zážitkem jako osvětou.

Proč se vrátit do školy?

Jen málokdy má řidič příležitost získat zkušenosti s chováním svého vozu ve ztížených klimatických podmínkách v bezpečném prostředí. Zde máte možnost experimentovat bez obav a za dohledu profesionálních instruktorů se přesvědčit, kde leží hranice vašich schopností.

Samotný kurz má dvě na sebe navazující části. První je část teoretická, ve které se dozvíte o svém vozidle vše potřebné, co by každý správný řidič měl vědět. Abyste si získané poznatky skutečně zažili na vlastní kůži, následuje po teorii i část praktická. V ní se, s instruktorem po boku, budete snažit zúročit všechny teoretické informace při ovládání vozidla za ztížených podmínek.

Škola bezpečné jízdy se odehrává ve velkých automobilových areálech a díky tomu si zde vyzkoušíte chování vozidla na zledovatělém či mokrém povrchu nebo se dozvíte, jak se vyhnout statickým překážkám pomocí úhybných manévrů s autem. Naučíte se také správně reagovat při smyku vozidla u předních i zadních kol a budete umět zvládnout smyk na rovině a také smyk při jízdě z kopce. To vše vám umožní bezpečně zvládnout podobné rizikové situace v běžném životě.

Jezděte bezpečně i vy!

Navštivte i vy jedno z míst v České republice, kde se Škola bezpečné jízdy odehrává a zvyšte tak svou šanci přežít ve zdraví kritickou situaci, která vás na silnicích může potkat. I v případě, že sami řidiči nejste, ale víte o někom, komu by takový kurz mohl pomoci, můžete jej darovat jako zážitkový dárek. Takový dárek potěší každého řidiče. Udělejte radost svým blízkým a přátelům neobvyklým dárkem k narozeninám. Nemusíte se bát, že se netrefíte s datem konání kurzu – dárkový certifikát na školu bezpečné jízdy platí 6 měsíců a obdarovaný si v této půlroční lhůtě vybírá termín sám.

Každý absolvent této vysoké školy bezpečného řízení obdrží na památku dárkový certifikát. Ten, pokud si jej vyvěsíte v autě, vám může neustále připomínat, že bezpečnost na silnici se vyplácí.

Škola smyku Brno

Pátek, Září 30th, 2011

Škola smyku Brno

Škola smyku Brno

Pod slovním spojením „Škola smyku“ se skrývá v posledních letech hojně využívaná příležitost, díky které se může každý běžný řidič účastnit speciálního školení, jehož cílem je výuka chování a ovládání vozidel za zvláštních, extrémních situací.

Díky tomuto kurzu se naučíte, co dělat v případě, že se vaše vozidlo dostane do smyku, budete se muset rychle vyhnout nečekané překážce a jiné užitečné rady, které vás možná jednou zachrání od nepříjemných problémů.

Škola smyku

Škola smyku je provozována v mnoha českých městech, mezi které však nepatří moravská metropole Brno. Škola smyku Brno by byla zajisté cílem mnoha řidičů, kteří příliš nevěří svým schopnostem a chtějí získat do svých rukou cit potřebný k řešení těchto kritických situací.

Každý se jistě podiví, že není možné, aby se ve městě o velikosti Brna nenašlo ideální místo a především potřebné nadšení pro pořádání podobně prospěšné akce, jako by Škola smyku Brno bezpochyby byla. Ač je to s podivem, tak taková situace bohužel trvá a my můžeme jen doufat, že v budoucnu dojde ke změně a Škola smyku Brno bude hojně vyhledávanou akcí.

Škola smyku Praha

Pátek, Září 30th, 2011

Škola smyku Praha

Škola smyku Praha

V současné době je hned několik prostředků, jak se můžeme pokusit o zvýšení bezpečnosti na našich silnicích. Velkého rozmachu se v posledních letech dočkala kupříkladu speciální školení, která jsou zaměřena na výuku ovládání vozidel za ztížených podmínek. Tyto kurzy jsou obecně nazývány jako Školy smyku. Školy smyku můžete absolvovat hned v několika městech české republiky a je velmi smutné, že mezi těmito školeními nenajdeme také kurz Škola smyku Praha.

V oblasti Prahy a jejího okolí je zajisté velká skupina řidičů, která by tuto možnost s velkým nadšením přivítala. Prostor, kde by mohla Škola smyku Praha probíhat, je bezpochyby velké množství, ale samotné prostory nestačí, pokud zde chybí touha a odhodlání něco změnit.

Nezbývá nám tedy nic jiného, než doufat v to, že se také pražští řidiči dočkají a budou mít možnost navštívit jedinečné školení Škola smyku Praha, které jim v budoucnosti možná ušetří velmi velké problémy.

Škola smyku OSTRAVA

Pátek, Září 30th, 2011

Škola smyku

Škola smyku Ostrava

Kurz Škola smyku Libros Ostrava probíhá ve speciálním cvičišti v Ostravě. Je vhodný pro všechny řidiče, jak začátečníky, tak profesionály. 

Cítíte, že máte v řízení vozu značné rezervy? Chcete je co nejrychleji a nejefektivněji odstranit a získat cit pro řízení, díky kterému se můžete v budoucnu vyhnout nejednomu velkému problému? Navštivte některý ze speciálních kurzů nesoucích název Škola smyku, které jsou zaměřeny na výuku řízení vozidel za extrémních situací. Během jednoho jediného dne uděláte pod dohledem profesionálních instruktorů takové pokroky, které by vám v provozu zabrali i několik let.

Zejména v dnešní době je pohyb v silničním provozu velmi rizikovou záležitostí. Spolu se zvyšující se rychlostí provozu strmě stoupá také počet dopravních nehod, které pramení z nedostatečných zkušeností řidičů.

Škola smyku a odpočet bodů

Sobota, Září 3rd, 2011

Škola smyku na polygonu Sosnová

Škola smyku a odpočet bodů

Řidiči, kterým se jejich konto trestných bodů již nebezpečně přibližuje horní hranici, při které jim bude odebrán jejich řidičský průkaz, mají nyní skvělou příležitost, jak se tohoto nepříjemného strašáku alespoň částečně zbavit a zároveň udělat obrovský pokrok ve svých dovednostech v řízení vozidla. Škola smyku z vás udělá nové řidiče.

Tuto možnost jim nabízí speciální škola smyku, která je zaměřena na výuku ovládání vozidla za krizových situací. Na oplátku je pro řidiče, kteří tento velmi přínosný kurz podstoupí, připravena velice zajímavá odměna v podobě umazání tří trestných bodů z jejich karty řidiče.

Pravidla školy smyku

Kurz Škola smyku a odpočet bodů má však jistá pravidla a požadavky na účastníky, kteří mohou této zajímavé možnosti využít. Účastník školení kupříkladu nesmí mít v den podání žádosti na svém kontě více než deset trestných bodů a zároveň nesměl spáchat žádný závažnější přestupek, za který by obdržel šest bodů a více. Po absolvování školy smyku s odpočtem bodů obdrží účastník potvrzení o absolvování tohoto školení, na jehož základě mu budou po předložení žádosti o odpočet bodů na příslušném obecním úřadě odečteny již zmíněné tři trestné body. Další informace se dočtete například na stránce podmínky absolvování školy smyku.

Objednejte si kurz škola smyku ještě dnes

Pokud plníte všechna zmíněná kritéria, pak vám již nic nebrání v tom, zúčastnit se tohoto jedinečného školení. Výsledkem kurzu Škola smyku a odpočet bodů nebude pouze menší počet trestných bodů na vašem kontě, ale především nově získané dovednosti, které vám mohou pomoci zvládnout některou z hrozících krizových situací, které na nás na našich silnicích neustále číhají, a v neposlední řadě také zachránit život vám nebo někomu z vašich blízkých.

Tuto jedinečnou nabídku zajisté uvítají především osoby, které se denně pohybují na silnicích, a řidičský průkaz je přímo životně důležitý pro jejich zaměstnání.