Škola bezpečné jízdy

Bezpečnosti na silnicích není nikdy dost. Přispět k ní můžete i vy, absolvováním kurzu ve škole smyku, která je otevřena na několika místech České republiky. Nezáleží vůbec na tom, jste-li začátečník nebo zkušený řidič. Kurz je do stejné míry adrenalinovým zážitkem jako osvětou.

Proč se vrátit do školy?

Jen málokdy má řidič příležitost získat zkušenosti s chováním svého vozu ve ztížených klimatických podmínkách v bezpečném prostředí. Zde máte možnost experimentovat bez obav a za dohledu profesionálních instruktorů se přesvědčit, kde leží hranice vašich schopností.

Samotný kurz má dvě na sebe navazující části. První je část teoretická, ve které se dozvíte o svém vozidle vše potřebné, co by každý správný řidič měl vědět. Abyste si získané poznatky skutečně zažili na vlastní kůži, následuje po teorii i část praktická. V ní se, s instruktorem po boku, budete snažit zúročit všechny teoretické informace při ovládání vozidla za ztížených podmínek.

Škola bezpečné jízdy se odehrává ve velkých automobilových areálech a díky tomu si zde vyzkoušíte chování vozidla na zledovatělém či mokrém povrchu nebo se dozvíte, jak se vyhnout statickým překážkám pomocí úhybných manévrů s autem. Naučíte se také správně reagovat při smyku vozidla u předních i zadních kol a budete umět zvládnout smyk na rovině a také smyk při jízdě z kopce. To vše vám umožní bezpečně zvládnout podobné rizikové situace v běžném životě.

Jezděte bezpečně i vy!

Navštivte i vy jedno z míst v České republice, kde se Škola bezpečné jízdy odehrává a zvyšte tak svou šanci přežít ve zdraví kritickou situaci, která vás na silnicích může potkat. I v případě, že sami řidiči nejste, ale víte o někom, komu by takový kurz mohl pomoci, můžete jej darovat jako zážitkový dárek. Takový dárek potěší každého řidiče. Udělejte radost svým blízkým a přátelům neobvyklým dárkem k narozeninám. Nemusíte se bát, že se netrefíte s datem konání kurzu – dárkový certifikát na školu bezpečné jízdy platí 6 měsíců a obdarovaný si v této půlroční lhůtě vybírá termín sám.

Každý absolvent této vysoké školy bezpečného řízení obdrží na památku dárkový certifikát. Ten, pokud si jej vyvěsíte v autě, vám může neustále připomínat, že bezpečnost na silnici se vyplácí.