Škola smyku na polygonu Sosnová

Škola smyku a odpočet bodů

Řidiči, kterým se jejich konto trestných bodů již nebezpečně přibližuje horní hranici, při které jim bude odebrán jejich řidičský průkaz, mají nyní skvělou příležitost, jak se tohoto nepříjemného strašáku alespoň částečně zbavit a zároveň udělat obrovský pokrok ve svých dovednostech v řízení vozidla. Škola smyku z vás udělá nové řidiče.

Tuto možnost jim nabízí speciální škola smyku, která je zaměřena na výuku ovládání vozidla za krizových situací. Na oplátku je pro řidiče, kteří tento velmi přínosný kurz podstoupí, připravena velice zajímavá odměna v podobě umazání tří trestných bodů z jejich karty řidiče.

Pravidla školy smyku

Kurz Škola smyku a odpočet bodů má však jistá pravidla a požadavky na účastníky, kteří mohou této zajímavé možnosti využít. Účastník školení kupříkladu nesmí mít v den podání žádosti na svém kontě více než deset trestných bodů a zároveň nesměl spáchat žádný závažnější přestupek, za který by obdržel šest bodů a více. Po absolvování školy smyku s odpočtem bodů obdrží účastník potvrzení o absolvování tohoto školení, na jehož základě mu budou po předložení žádosti o odpočet bodů na příslušném obecním úřadě odečteny již zmíněné tři trestné body. Další informace se dočtete například na stránce podmínky absolvování školy smyku.

Objednejte si kurz škola smyku ještě dnes

Pokud plníte všechna zmíněná kritéria, pak vám již nic nebrání v tom, zúčastnit se tohoto jedinečného školení. Výsledkem kurzu Škola smyku a odpočet bodů nebude pouze menší počet trestných bodů na vašem kontě, ale především nově získané dovednosti, které vám mohou pomoci zvládnout některou z hrozících krizových situací, které na nás na našich silnicích neustále číhají, a v neposlední řadě také zachránit život vám nebo někomu z vašich blízkých.

Tuto jedinečnou nabídku zajisté uvítají především osoby, které se denně pohybují na silnicích, a řidičský průkaz je přímo životně důležitý pro jejich zaměstnání.

Tags: , , , ,