Škola smyku MOST

Nácvik zvládání smyku ve škole smyku Most

Co vás tu čeká a nač se můžete těšit se dočtete právě v tomto článku Škola smyku Most. Kurz si zde můžete rovnou objednat, nebo jej někomu věnovat.

Moderní areál školy smyku

Navštivte nejmodernější areál určený pro výuku ovládání vozu za krizových situací v ČR. Objevte limity vašeho vozu a naučte se jej ovládat i v situacích, kdy všechno závisí pouze na vaší šikovnosti a zkušenostech. Vyzkoušejte zážitek Škola smyku Most a zažijte zajímavý den, při kterém se zároveň dozvíte mnoho tipů, které vám jednou možná zachrání život.

 

Škola smyku jako zážitek

Jedinečný zážitek Škola smyku Most probíhá v moderním areálu, který byl speciálně vybudován přímo pro výcvik ovládání vozu v extrémních situacích. Součástí areálu je několik speciálních kluzných ploch, na kterých si vyzkoušíte smyky předních i zadních kol, a to jak při jízdě rovně, tak také v zatáčce a dokonce i při jízdě z kopce. Kromě ovládání vozu při smyku se naučíte také výhybný manévr, zdokonalíte se v krizovém brzdění a vyzkoušíte si také slalom. Po celou dobu výcviku se budete moci spolehnout na rady profesionálních instruktorů, kteří s vámi budou v kontaktu pomocí vysílaček. Celková doba praktického výcviku je čtyři hodiny. Během této doby budete mít dostatek času na dokonalé procvičení všech zmíněných součástí výcviku.

Jak vypadá škola smyku

Mapa polygonu školy smyku Most Kluzná ploch na polygonu škola smyku Most Jeden z účastníků školy smyku v praxi Škola smyku není zábava

Před samotnou praktickou částí, která byla popsána v předchozím odstavci, proběhne ještě další ze součástí zážitku Škola smyku Most, a sice teoretická výuka, při které vám budou objasněny všechny záležitosti, týkající se ovládání vozu, fyzikálních zásad, pravidel bezpečné jízdy a velké spoustě dalších zajímavých věcí, které vám pomohou ve snaze stát se lepším řidičem.

Zážitek Škola smyku Most nabízí den strávený v atraktivním prostředí, nabitý novými, zajímavými zkušenostmi, kterých možná jednou využijete v opravdovém provozu a poté budete velmi děkovat tomu, že jste se zážitku Škola smyku Most účastnili.

Tags: , , ,