Škola smyku Příbram

Škola smyku Příbram

Jedinečný zážitek Škola smyku Příbram vám umožní bezpečně poznat chování automobilu také v situacích, ve kterých se sice mnoho z nás moc často neocitne, ale o to složitější je pak jejich úspěšné zvládnutí bez újmy na zdraví či majetku. Řeč je samozřejmě o nejrůznějších smycích a jiných krizových situacích, které stojí za velkým procentem vážných dopravních nehod.

Nečekejte, až se i vy dostanete do situace, kdy budete muset správně a rychle jednat, abyste uchránili svoje zdraví, popř. svůj majetek, ale využijte jedinečné nabídky – zážitku Škola smyku Příbram a zdokonalte se v řízení vozu dřív, než bude pozdě!

Teorie a praxe školy smyku

Zážitek Škola smyku Příbram je rozdělen do dvou částí. Jako první absolvujete teoretickou výuku, jejíž náplní bude přednáška o řízení vozidla, zásadách bezpečné jízdy, fyzikálních zákonech, které na vozidlo v extrémních situacích působí a spoustě dalších užitečných rad. Po teoretickém výcviku bude následovat čtyřhodinová praktická zkouška všech nově získaných poznatků. Mimo jiné si během těchto čtyř hodin vyzkoušíte různé druhy smyků na speciálních kluzných plochách, procvičíte si chování vozidla v různě ztížených podmínkách, naučíte se správné technice výhybného manévru, ideálnímu razantnímu brzdění a mnoho dalšího. Po celou dobu zážitku se vám budou poctivě věnovat speciálně proškolení profesionální instruktoři, díky kterým během jednoho jediného dne uděláte obrovský pokrok ve svých dovednostech.

Škola smyku v Příbrami obrazem

Kluzná plocha na polygonu školy smyku Příbram Praktická část kurzu škola smyku Příbram Nácvik brzdné dráhy ve škole smyku Příbram

Zážitek Škola smyku Příbram se odehrává na speciálně upraveném cvičišti vybaveném všemi potřebnými prvky pro dokonalou simulaci všech extrémních vlivů, které mohou značně ovlivnit řízení. Tento areál se nachází nedaleko Příbrami, a sice v prostorách letiště v obci Dlouhá Lhota.

Zážitek Škola smyku Příbram je přímo ideálním prostředkem k tomu, jak se během jednoho dne zlepšit v řízení vozidla tak, jak by vám to v normálním provoze zabralo možná i několik let.

Tags: , , , ,