Polygon školy smyku Vysoké Mýto

Škola smyku VYSOKÉ MÝTO

Krizové situace, které mohou při řízení vozidla nastat, mají bohužel jednu obrovskou nevýhodu – mnozí z nás se s nimi poprvé setkají v běžném provoze a takříkajíc naostro, bez předchozího tréninku, který by nám pomohl zažít si správné chování, které je v dané situaci tím nejlepším možným východiskem.

Pokud se chcete vyhnout podobné situaci a chcete mít jistotu, že pokud vás něco podobného na cestách potká, tak budete dobře připraveni a schopni správně zareagovat, využijte nabídky jedinečných zážitků, které jsou zaměřeny na výuku bezpečného řešení nejrůznějších extrémních situací, do kterých se může váš vůz dostat. Jedním z těchto jedinečných zážitků je kupříkladu zážitek Škola smyku Vysoké Mýto.

Teorie školy smyku

Součástí zážitku Škola smyku Vysoké Mýto je jednak důkladná teoretická příprava, která zahrnuje poučení o základech ovládání vozidel, o zásadách bezpečné jízdy, lehkou výpravu do světa fyziky a spoustu dalších zajímavých informací. Po teoretické části přichází na řadu hlavní tahák dne, a sice čtyři hodiny trvající praktický výcvik na speciálně vybudovaném cvičišti v areálu moderního autodromu ve Vysokém Mýtě. Zde si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet smyky předních i zadních kol, smyky v zatáčce, při jízdě z kopce, krizové brzdění, výhybný manévr, slalom mezi kužely a mnoho dalšího.

Škola smyku Vysoké Mýto Velice oblíbený úsek školy smyku Vysoké Mýto Kluzná plocha na polygonu školy smyku Vysoké Mýto Škola smyku Vysoké Mýto

Samozřejmostí je asistence profesionálních instruktorů po celou dobu zážitku, a to jak při teoretické, tak při praktické části výcviku. Instruktoři vám tak budou schopni předat své letité zkušenosti, které vám pomohou stát se lepšími řidiči.

Škola smyku jako dárek

Škola smyku Vysoké Mýto je atraktivním dárkem pro všechny vášnivé řidiče, který zároveň splňuje také prospěšnou stránku věci. Díky zkušenostem, které každý účastník tohoto jedinečného kurzu získá, se může v budoucnosti vyhnout obrovským problémům a ochránit tak své zdraví nebo majetek.

Tags: , , , ,